Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37094771-99
Šifra proizvođača: 37094771
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Памук Јака: 100% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47050017-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47010139-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47081304-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47900400-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47050399-99
690 МКД
Големина
XS
S
M