Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
WOMEN'SECRET

МАИЦА

Шифра на артикл: 7664642-28
1.290 МКД
774 МКД
658 МКД
Заштеда: 632 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% ПАМУК 35% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТАН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara
1.290 МКД
774 МКД
658 МКД
Заштеда: 632 МКД
Извести ме за попуст
2
1