Барај
МАИЦИ 2 PACK
BOSS

МАИЦИ 2 PACK

Шифра на артикл: 50475295-100
2.190 МКД
2.190 МКД
1.533 МКД
Заштеда: 657 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ 2 PACK
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 2 PACK 50475295-001
1.533 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 2 PACK 50475294-001
1.533 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 2 PACK 50475294-100
1.533 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Големина
M
L
XL