Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

МАИЦА
CALVIN KLEIN

МАИЦА

Шифра на артикл: J20J219797-GV7
3.890 МКД
1.945 МКД
1.751 МКД
Заштеда: 2.139 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara
3.890 МКД
1.945 МКД
1.751 МКД
Заштеда: 2.139 МКД
Извести ме за попуст
2
1