Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
CALVIN KLEIN

МАИЦА

Шифра на артикл: J20J219658-BEH
3.190 МКД
3.190 МКД
2.233 МКД
Заштеда: 957 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010326
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010309
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010306
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010280
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW14352-BDS
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW14366-BDS
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW14379-BDS
2.023 МКД
Заштеда -32%
2.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37046320-99
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37017107-99
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 693SJ9890000-G24
2.723 МКД
Заштеда -30%
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37025966-99
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1011029A-04A
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L