Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

МАИЦА
DIESEL

МАИЦА

Шифра на артикл: A064970GRAI-21D
3.490 МКД
2.094 МКД
2.094 МКД
Заштеда: 1.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara
3.490 МКД
2.094 МКД
2.094 МКД
Заштеда: 1.396 МКД
Извести ме за попуст
2
1