Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DIESEL

МАИЦА

Шифра на артикл: A050930AAXJ-100
4.190 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 47061295-01
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL