Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
CALVIN KLEIN

МАИЦА

Шифра на артикл: J30J322138-BEH
3.190 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50477606-001
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50475330-001
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50478776-003
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50478776-001
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50477025-001
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50475284-984
2.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50475295-001
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50475294-001
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50478792-001
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50473057-001
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50477403-001
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J321780-BEH
3.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL