Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DAN JOHN

МАИЦА

Шифра на артикл: DJ000818
Isbn: E22I33-1213-ARTAZZURRO
1.590 МКД
1.590 МКД
1.272 МКД
Заштеда: 318 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • XXL
    XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DM0DM09586-C65
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DM0DM13762-C4H
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL