Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 198163_EC
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Целулоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW14376-YBR
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW14352-YBR
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 168860-0402
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J219797-YAF
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J220478-YAF
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J219918-0K5
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW13728-YBR
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A065510HERA-141
4.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A050930AAXJ-100
4.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A067800JFAX-141
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1011033A-71D
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010874A-5WB
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L