Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
TRUSSARDI JEANS

МАИЦА

Шифра на артикл: TRJ000132
Isbn: 56T005051T005651-P121
3.590 МКД
1.795 МКД
1.616 МКД
Заштеда: 1.974 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara
3.590 МКД
1.795 МКД
1.616 МКД
Заштеда: 1.974 МКД
Извести ме за попуст
2
1