Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 37050224-56
Šifra proizvođača: 37050224
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 05% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50469360-404
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 169120-0218
5.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DM0DM15054-C87
3.790 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DM0DM14982-C87
2.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A6CG6-433
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ M1011506A-09S
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ M1011356A-4AY
2.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ M1011452A-JUA
2.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 169944-0002
3.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL