Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 27009074-01
Šifra proizvođača: 27009074
1.490 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

MANGO SS22 -20% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 51% Полиестер 49% Лен Ракави: 97% Памук 03% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL009902
3.590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL009900
4.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 22WWTK21-1000
2.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 22WWTK80-1000
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 22WWTK19-1000
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6W3SJ0370000-A03
4.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6W3SJ2450000-A03
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A5X79-CM9
2.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS013753
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW13731-YBR
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW10404-YBR
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW10057-YBR
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L