Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
GUESS

МАИЦА

Шифра на артикл: GSS012949
Isbn: W2GI03K68D0-G472
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 95% Вискоза 5% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS012614
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS012150
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS011710
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L