Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

МАИЦА
SPRINGFIELD

МАИЦА

Шифра на артикл: 1383241-46
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПАМУК.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37013862-95
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37034379-95
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL009791
5.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37910020-95
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W6011348A-43D
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010806A-ZUC
2.023 МКД
Заштеда -30%
2.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W6011271A-5WB
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010694A-43D
1.533 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL