Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАИЦА
SUPER DRY

МАИЦА

Шифра на артикл: W1010689A-5FB
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

♻️

Производи со органски памук

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37001311-20
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37001323-21
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37040356-20
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37010005-20
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27028630-23
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27009072-20
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27705800-23
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6653007-67
695 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27007786-28
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27005784-20
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 22SWMW14-7010
2.990 МКД
Заштеда -30%
4.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS012385
2.650 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L