Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
SPRINGFIELD

МАИЦА

Шифра на артикл: 8863905-76
990 МКД
792 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

♻️

Производи со органски памук

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A41TR-CL4
1.599 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27028630-68
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS012949
2.790 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS012614
2.230 МКД
Заштеда -30%
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A42E2-CL4
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27005794-68
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17369-1835
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6W1SJ0990000-D29
3.790 МКД
Заштеда -31%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010793A-6JG
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW11994-0KA
2.790 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS012174
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS012150
1.990 МКД
Заштеда -29%
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L