Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
SUPER DRY

МАИЦА

Шифра на артикл: W1010689B-OZJ
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

♻️

Производи со органски памук

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37031245-87
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27905801-87
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27049202-87
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27075768-87
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27005802-87
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27024011-87
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27005798-87
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27905811-87
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W6011271A-6GE
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010826B-PY7
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS011686
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 161700-0406
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L