Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
TRUSSARDI JEANS

МАИЦА

Шифра на артикл: TRJ000015
Isbn: 52T00589-1T005651-W001
2.790 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 1.100 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50475330-100
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 2 PACK 50480088-100
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50478776-100
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50473286-100
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J321776-YAF
3.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50475295-100
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50475294-100
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 169085-0006
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL