МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 170338_RDM-L
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 95%Полиестер, 5%Еластен

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS006735
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS006734
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS006733
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS006732
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS006731
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 166169_TUU
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 170338_GNS-M
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 170338_RDS-M
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 170338_GDS-M
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 170338_GDM-L
1.190 МКД
string(0) ""
string(0) ""