Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: 21WWTKB3-2000
2.990 МКД
2.990 МКД
2.243 МКД
Заштеда: 747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 21WWTKDK-2000
2.168 МКД
Заштеда -25%
2.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 21WWTKDF-2000
3.368 МКД
Заштеда -25%
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J216808-BEH
2.843 МКД
Заштеда -25%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J217289-BEH
2.843 МКД
Заштеда -25%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW11291-BDS
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50459203-001
3.593 МКД
Заштеда -25%
4.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6N4SJ7200000-G24
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6N4SJ5420000-U19
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A048460HERA-9XX
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL008559
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL008557
2.843 МКД
Заштеда -25%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL008509
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L