Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 190169_BL
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S-M
    *
  • M-L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 30%Лен, 70%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1382160-17
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 189438_BL
990 МКД
Големина
M-L
S-M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W6010965A-NFJ
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010508A-NFJ
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 3272141-23
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 3272192-23
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17020166-50
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17042005-50
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17080189-50
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8869065-14
559 МКД
Заштеда -30%
799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL