Барај
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
GUESS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: GSS010121
Isbn: M0YP68R9Y10-DMML
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 95% Памук 5% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.690 МКД
Заштеда -31%
3.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
2.690 МКД
Заштеда -31%
3.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
2.720 МКД
Заштеда -30%
3.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
2.590 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
2.590 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL