Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
CALVIN KLEIN

МАИЦА

Шифра на артикл: J20J215605-YAF
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J216250-YAF
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J216250-0LB
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17072004-01
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17072004-02
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17020166-01
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17080189-01
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17020164-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS010201
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS010179
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS010178
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS010177
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS010169
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L