Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
GUESS

МАИЦА

Шифра на артикл: GSS009275
Isbn: W1GR49Z2U00-G624
3.890 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 65% Вискоза 35% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 87087158-28
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 87017138-28
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 87007143-20
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 161713-1551
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL007710
2.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 87015670-21
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 87004034-26
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL