Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
GUESS

МАИЦА

Шифра на артикл: GSS009076
Isbn: W1RI9GJ1300-JBLK
2.390 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Памук 5% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL007927
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J216577-BEH
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J216184-BEH
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J215622-BEH
2.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW10198-BDS
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL007857
3.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL007855
3.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009748
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A043980PAZL-9XX
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6N1SJ3660000-G24
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6N1SJ3540000-G24
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 161700-0008
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L