Барај
МАИЦА
GUESS

МАИЦА

Шифра на артикл: GSS009070
Isbn: W1RI04J1311-TWHT
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Памук 5% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J216184-YAF
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J215322-YAF
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL007856
3.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL007853
3.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL007828
2.390 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW10197-YBR
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009788
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009746
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009737
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009690
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6N1SJ3660000-A03
2.990 МКД
Големина
XXS
XS