Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
ARISTOTELI BITSIANI

МАИЦА

Шифра на артикл: 9310043-019
2.120 МКД
2.120 МКД
2.120 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Težina 0 kg
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 36%полиестер45%вискоза19%најлон

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""