Барај
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
М.МАИЦА
CALVIN KLEIN

М.МАИЦА

Шифра на артикл: J30J315722-BAE
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 94%Памук 6%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J316044-BAE
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J315727-BAE
3.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J315727-YAF
3.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J315738-BAE
2.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J315860-BAE
3.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J315720-BAE
3.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ J30J315695-BAE
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J315718-BAE
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J315983-YAF
2.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J30J314551-0K4
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
string(0) ""
string(0) ""