Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 179274_KK
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 42%Полиамид , 58%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 87005672-37
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009586
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009439
2.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009366
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009354
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 87004031-37
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL