Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
МАИЦИ 3 PACK
BOSS

МАИЦИ 3 PACK

Шифра на артикл: 50475284-999
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-25%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ 3 PACK
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara