Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
PARFOIS

ЛЕПЕЗА

Шифра на артикл: 195147_PK
990 МКД
495 МКД
495 МКД
Заштеда: 495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛЕПЕЗА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице:15%Полистер, 5%Железо, 80%Бамбус

Trenutno nema komentara
990 МКД
495 МКД
495 МКД
Заштеда: 495 МКД
Извести ме за попуст
2
1