Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 37005146-50
Šifra proizvođača: 37005146
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Акрил 15% Железо 15% Полиестер

Trenutno nema komentara