Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 37046319-PL
Šifra proizvođača: 37046319
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Акрил 13% Цинк 02% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47050214-PL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47040391-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000387-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000387-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000386-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000190-PL
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000175-PL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000174-PL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000172-OR
990 МКД