Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 37015832-PL
Šifra proizvođača: 37015832
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 55% Акрил 25% Смола 20% Железо

Trenutno nema komentara