Барај
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 37064004-PL
Šifra proizvođača: 37064004
890 МКД
890 МКД
623 МКД
Заштеда: 267 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Цинк 35% Месинг 05% Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37015837-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37015838-OR
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37004073-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37004071-PL
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37074003-OR
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37064004-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37005835-OR
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37004072-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010203-PL
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37000202-PL
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-OR
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-PL
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД