Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 27054031-OR
990 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 70% Пластика 30% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37000202-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010260-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27024033-OR
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27025781-70
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27065915-OR
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27024760-OR
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27055779-OR
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27024763-OR
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27024764-OR
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27014761-OR
690 МКД
Заштеда -22%
890 МКД