ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 67050561-OR
890 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 68%Месинг26%Цинк6%Стакло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 77032909-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 67015948-OR
990 МКД
string(0) ""
string(0) ""