Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
PARFOIS

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 193176_GD
790 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

FGA SS22 SALE

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 10%Полимер, 10%Замак, 30%Акрил, 50%Бакар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 201211_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 198573_SV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 195738_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 195738_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 198565_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 198565_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 196795_SV
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197742_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197592_GD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197772_GD
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197779_GD
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197621_GD
990 МКД