Барај
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
PARFOIS

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 185524_MM
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 30%Бакар, 30%Железо, 40%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи