Барај
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 176345_TU

Попустот се пресметува во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • S
    S
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 100%Полиестер /Лице: 100%Акрилонитрил Бутадин Стирин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 195599_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194536_WT
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194433_FU
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194431_GN
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GSS012278
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 193587_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 193577_WT
4.490 МКД