Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
GUESS

КУФЕР

Шифра на артикл: GSS014335
Isbn: TUELISPY223-YELLO
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд GUESS
Пол БЕБЕ УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Камења 10% Поликарбонат

Trenutno nema komentara