Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 197234_BL
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава:5%Полиуретан, 95%Полистер / Надворешност:100%Полиетилен Терефталат / Надворешност:5%Полиуретан, 95%Полистер / Лице:10%Поликарбонат, 90%Акрилонитрил Бутадин Стирин / Внатрешност:100%Полистер

Trenutno nema komentara