Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 195621_BL
4.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Надворешност: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Лице: 5%Полиуретан, 95%Полиестер /Внатрешност%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 197040_BK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 196821_EC
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 196820_CL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 196233_KK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 196233_WT
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 195604_PK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194536_WT
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194433_FU
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 193484_BK
3.790 МКД