Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 195604_PK
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Надворешност: 100%Полиетилен терефталат / Надворешност: 5%Полиуретан, 95%Полиестер /Лице: 10%Поликарбонат, 90%Акрилонитрил Бутадин Стирин / Внатрешност: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara