Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 194431_GN
4.490 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Лице: 5%Полиуретан, 95%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 196233_KK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 196233_WT
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 195621_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 195604_PK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194536_WT
3.590 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GSS012278
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 193484_BK
3.790 МКД