Барај
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 193484_BK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Лице: 5%Полиуретан, 95%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 195599_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194536_WT
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194433_FU
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194431_GN
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GSS012278
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 193587_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 193577_WT
4.490 МКД