Барај
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 192195_WT

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
  • S
    S
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Надворешност: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Лице: 10%Поликарбонат, 90%Акрилонитрил Бутадин Стирин / Внатрешност 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194538_FU
3.790 МКД