Барај
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 183169_CE
4.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • S
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав Лице: 100%Најлон

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕР GSS009840
10.690 МКД