Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
PARFOIS

КРАТКИ ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 191936_BN
FGA SS22 SALE

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КРАТКИ ЧИЗМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 35%Полиуретан, 5%Полиестер, 60%Памук / Лице: 100%Кравја кожа /Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara